BIOPTRON2 SE STOJANEM + bioptron Medall jako dárek


BLACK FRIDAY AŽ 50% ZVÝHODNĚNÍ

BIOPTRON2 SE STOJANEM + bioptron Medall jako dárek

Běžná cena:365 170 Kč
Zvýhodněná cena:259 790 Kč
Katalogové číslo: KN-B2-MA
skladem

DÁREK PRO VÁS: PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET V HODNOTĚ 73.050 KČBIOPTRON MEDALL S FULLERENOVÝM FILTREM V HODNOTĚ 36.430 KČPODLAHOVÝ STOJAN V HODNOTĚ 3.560 KČOXY SPREJ V...

DÁREK PRO VÁS:

 • PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET V HODNOTĚ 73.050 KČ
 • BIOPTRON MEDALL S FULLERENOVÝM FILTREM V HODNOTĚ 36.430 KČ
 • PODLAHOVÝ STOJAN V HODNOTĚ 3.560 KČ
 • OXY SPREJ V HODNOTĚ 490 KČ 
 • KLUBOVÉ ZVÝHODNĚNÍ 29%
 • DOPRAVA ZDARMA 

BIOPTRON 2 a metoda léčby světlem vychází z technologie oceněné Nobelovou cenou a je plně certifikována pro neinvazivní urychlení uzdravování a lékařskou prevenci široké škály stavů, zejména akné, poranění, sportovních úrazů, stárnutí, artrózy a bolesti v kříži. Pro urychlení uzdravování postačí 5 až 10 minut ošetření přístrojem BIOPTRON dvakrát denně. Profesionální zdravotníci volí BIOPTRON 2, protože je vybaven větším filtrem o průměru 15 cm, je nastavitelný do různých úhlů a lze jej umístit do tří různých držáků.

Číst více

PROČ PROFESIONÁLIOVÉ VOLÍ BIOPTRON 2

Všechna zařízení pro léčbu světlem, výrobkové řady BIOPTRON, jsou klinicky testované a certifikované pro léčbu široké škály zdravotních a kosmetických potíží. Všechny jsou určeny pro stejné indikace, liší se pouze rozsahem léčby a velikostí. BIOPTRON 2 používají především profesionálové v nemocnicích, na klinikách, v kosmetických salonech, lázních, sportovních a fyzioterapeutických klinikách po celém světě, jelikož je schopen osvítit rozsáhlejší plochu, čímž umožňuje ošetření větších částí těla, a tedy šetří čas potřebný pro terapii.

K dispozici jsou tři různé stojany (pro domácí použití, pro profesionály a nástěnný držák), které umožňují co nejvýhodnější umístění přístroje s ohledem na prostorové nároky, praktičnost a jednoduchou nastavitelnost. Tvar přístroje BIOPTRON 2 spolu s různými stojany umožňuje snadné nastavení do nejrozmanitějších poloh výhodných jak pro pacienta, tak pro ošetřující personál. Tím je zajištěno maximální pohodlí pacientů a co nejlepší výsledky léčby.

Rychlejší uzdravování:

BIOPTRON využívá polychromní (vícebarevné) vlny polarizovaného světla pronikající do hloubky. Klinické testy prováděné vědci po celém světě potvrdily hloubku pronikání (25 mm), urychlení uzdravování, podporu produkce ATP a kolagenu a biostimulaci buněk.

Základní vlastnosti přístroje BIOPTRON 2:

 • Délku léčebného sezení lze přednastavit až na 95 minut a snadno rozdělit do minutových kroků.
 • Díky svému tvaru a široké nabídce různých stojanů je toto léčebné zařízení snadno nastavitelné a flexibilní.
 • BIOPTRON 2 je dodávaný s podlahovými stojany (profesionální stojan a stojan ve tvaru Y), které umožňují optimální nastavení polohy a pohodlné ošetření všech požadovaných ploch těla. Díky speciální nízké konstrukci podlahových stojanů se přístroj snadno vejde pod postel nebo pod křeslo, čímž ještě více usnadňuje ošetření.
 • Jednoduchá montáž a nastavení.
 • Zabudovaný elektronický spínač s měkkým startem a vypnutím.
 • Přístroj je naprosto bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.
 • Stejně jako přístroje BIOPTRON Medall a BIOPTRON PRO 1, také BIOPTRON 2 splňuje evropskou směrnici 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích i příslušné místní předpisy. Naše činnost počínaje výzkumem a vývojem přes posuzování dodavatelů a dodávky komponent až po samotnou výrobu je přísně kontrolována.

Důležité: všechna zařízení BIOPTRON pro světelnou terapii jsou 100% bezpečná a využívají polychromatické světelné spektrum, které neobsahuje UV záření.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt BIOPTRON2 SE STOJANEM + bioptron Medall jako dárek. Tak neváhejte.

Podobné
produkty