Čistý vzduch

PŘENOSNÝ INHALÁTOR

Běžná cena:4 250 Kč
Zvýhodněná cena:3 990 Kč
Katalogové číslo: NEB-01-C
skladem

Přenosný inhalátor NEBULIZER, je certifikovaný zdravotnický přístroj, vhodný pro pravidelné používání. Vyniká vysokou intenzitou rozprašování a dodává až 0,9 ml léčiva...

Přenosný inhalátor NEBULIZER, je certifikovaný zdravotnický přístroj, vhodný pro pravidelné používání. Vyniká vysokou intenzitou rozprašování a dodává až 0,9 ml léčiva za minutu. Tím poskytuje velmi účinnou aerosolovou léčbu. Díky inhalaci zajistíte velmi rychlé a efektivní podávání léku.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Přenosný membránový inhalátor poskytuje účinnou a rychlou terapii pro výrazně rostoucí populaci dětí i dospělých s chronickými respiračními onemocněními, jako jsou astma, bronchitida, chronická obstrukční plicní nemoc nebo zápal plic. Mikro membránový disk Novel vibruje ultrazvukovou rychlostí, čímž vytváří nanočástice aerosolu. Takto malé částice aerosolu, jsou schopné jednoduše projít horní částí dýchacího ústrojí a dostanou se přímo do průdušek.

Přenosný membránový inhalátor je vhodný pro dětské i dospělé pacienty. Poskytuje okamžitou úlevu. Můžete jej používat kdekoliv, díky jeho kompaktním rozměrům.

Ať už jste kdekoliv - v ordinaci lékaře, ve škole, v práci, v letadle, na procházce nebo na cestách, přenosný membránový inhalátor vám pomůže zlepšit vaše dýchání.

Kvalitnější vzduch, který dýcháte vám zajistí také naše čističky vzduchu s ionizátory. Hlavně pro pacienty s obtížemi dýchacích cest je čistý vzduch velmi důležitý. Čističky vzduchu TherapyAir jsou vhodné do domácnosti, ale také do kanceláře. Kromě těchto klasických čističek vzduchu jsou celosvětově velmi oblíbené přenosné osobní ionizátory MyIon. Malé designové módní doplňky, které si pověsíte na krk a díky jejich přítomnosti přímo u vás jste neustále chráněni zápornými ionty, které tyto malé ionizátory generují.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt PŘENOSNÝ INHALÁTOR. Tak neváhejte.

Podobné
produkty