Porcelánová souprava Cobalt Royal (pro 12 osob)


Luxus a Styl

Porcelánová souprava Cobalt Royal (pro 12 osob)

Běžná cena:101 690 Kč
Zvýhodněná cena:92 490 Kč
Katalogové číslo: LP-812-G.
skladem

Skvostná 68dílná sada porcelánu Cobalt Royal pro 12 osob dodá vašemu stolu nádech luxusu plný bohatých tvarů v elegantní tříbarevné kombinaci. Tmavě modré tóny jsou bar...

Skvostná 68dílná sada porcelánu Cobalt Royal pro 12 osob dodá vašemu stolu nádech luxusu plný bohatých tvarů v elegantní tříbarevné kombinaci. Tmavě modré tóny jsou barevně kombinovány s 22 karátovými zlatými motivy na neutrálním bílém porcelánovém podkladu. Jen máloco se vyrovná bohatému designu naší kolekce Cobalt Royal.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

PEČLIVĚ RUČNĚ VYPRACOVANÝ ZKUŠENÝMI UMĚLCI
Vítejte v říši kolekce Zepter Masterpiece, kde každý jeden kousek je uměleckým dílem, vyrobeným zručnými umělci. Kompletní jídelní a kávová souprava Cobalt Royal je exkluzivně vyrobená z tvrdého porcelánu podle originální metody z 18. století a vytváří dokonalý estetický dojem. Cobalt Royal obsahuje: hluboké, mělké a dezertní talíře pro 12 osob, jednu polévkovou mísu, salátovou mísu, omáčník, servírovací mísu a oválný talíř. Také 12 kávových šálků s podšálky, kávovou konvici, cukřenku a konvičku na mléko.

KRÁSA ZROZENÁ ZE ZEMĚ A OHNĚ
Položky z kolekce Zepter Masterpiece jsou ručně vyráběné převážně v Bavorsku z tvrdého porcelánu, který je díky vysokému obsahu kaolinu (50-55 %) a nízké příměsi křemene a živce (20 % a 30 %) odolný vůči poškrábání,. Pro výrobu tohoto exkluzivního porcelánu používá společnost Zepter výhradně postupy vnitřního a vnějšího glazování.Během procesu výpalu „vnitřní“ glazury se prostřednictvím sítotisku na nádobí pomocí nepřilnavého papíru nepřímo nanese základní barva a nádobí se vypálí při teplotě 1250 °C tak, aby barva mohla proniknout do znovu roztavené glazury a získala svůj nezaměnitelný lesk.

Poté se provádí „výpal na glazuru“: motivy se malují ručně buď se zlatými dekory, nebo bez nich, a jednotlivé porcelánové kusy se vypalují při teplotě 840 °C. Dekorace je tudíž – jak již naznačuje název tohoto postupu – „na glazuře“.
Poslední fáze spočívá v ruční malbě zlatem pomocí ředidla pro 22karátové zlato, které má vzhledem k použitým olejům a přísadám před vypálením nahnědlou barvu. Okrajové detaily se pak aplikují štětcem. Tento postup se nazývá „výpal zlata“ a provádí se při teplotě 800 °C. Taktéž ouška, dekorace a bordury se malují výhradně ručně. Tato dovednost je velice specializovaná a po desetiletí se předává z generace na generaci malířských mistrů.

CERTIFIKÁT PRAVOSTI
Ve srovnání s běžnými výrobci porcelánu je kolekce Zepter Masterpiece v každém svém detailu ukázkou nejvyšší kvality. Zepter International disponuje certifikáty pravosti, které jsou zárukou ruční výroby porcelánu s použitím nejkvalitnějších materiálů. Porcelán Zepter se vyrábí převážně v Německu na nejvyšší umělecké a kvalitativní úrovni. Zepter International garantuje nejvyšší kvalitativní normy a technologické postupy, protože při výrobě používá nejjemnější suroviny kontrolovaného evropského původu a všechny výrobní procesy podléhají přísnému dohledu.
Kód výrobku

LP-812-G.

Název výrobku

Cobalt Royal - Kompletní porcelánová jídelní a kávová souprava pro 12 osob - 68 ks

Použití

Servírování pokrmů a kávy

Výrobce

HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Switzerland

Složení

12 mělkých talířů Ø 27 cm

12 hlubokých talířů Ø 22,8 cm

12 dezertních talířů Ø 21 cm

1 polévková mísa, 3,59 l

1 salátová mísa Ø 25 cm

1 omáčková miska, 0,57 l

1 servírovací mísa Ø 32 cm

1 oválná mísa

12 šálků na kávu, 0,20 l

12 podšálků Ø 15 cm

1 konvice na kávu

1 cukřenka

1 konvička na mléko

Záruční list

Vhodné pro použití v myčce na nádobí

ANO v jemném režimu

Čištění a údržba

S porcelánem zacházejte velmi opatrně. Doporučujeme ruční mytí porcelánu. Jemné čisticí prostředky a ruční mytí zanechají zlacení porcelánu lesklé po delší dobu.

Vyrobeno v

v Indonézii

Záruka

V případě výrobních vad

Osvědčení / Prohlášení

Prohlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami,

které - při správném použití - neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Porcelánová souprava Cobalt Royal (pro 12 osob). Tak neváhejte.