Zdravé vaření

Nůž na loupání, Absolute ML

Běžná cena:3 810 Kč
Zvýhodněná cena:3 710 Kč
Katalogové číslo: KA-010
prodej skončil

Nůž na loupání, s délkou čepele 11 cm, je nejlepší volbou pro loupání ovoce a zeleniny. Dá se použít i pro jiné účely, vyžadující precizní krájení, jako například vykoš...

Nůž na loupání, s délkou čepele 11 cm, je nejlepší volbou pro loupání ovoce a zeleniny. Dá se použít i pro jiné účely, vyžadující precizní krájení, jako například vykošťování žebírek či zbavení jádřinců u jablk. Na rozdíl od nože šéfkuchaře, můžete tímto nožem loupat a krájet v různých směrech. Malá rukojeť poskytuje spolehlivé a bezpečné ovládání špice a hrany čepele.

Číst více

OBJEVTE NOVÉ ZPŮSOBY ÚPRAVY JÍDEL!

Čepel nože na loupání je vyrobena z nerezavějící oceli MLS33-VG10, která je složena z 33 vrstev oceli s extra tvrdým jádrem V-Gold 10 (61 +/- 1 HRC). Nabízíme několik tipů na jeho použití:


Odstranění jádra z jahod: Špičkou nože odstraníte z jahody stopku a vyříznete její bílé jádro. Dutinu naplňte sorbetem z manga nebo čokoládovou pěnou a vychutnejte si jednoduchý a delikátní dezert.


Dělení pomerančů a citronů: Ovoce důkladně oloupejte, pak ho nařízněte mezi bílé membrány, abyste jednotlivé měsíčky vkusně rozdělili.Ovoce držte nad miskou, abyste zachytili veškerou šťávu z ovoce. Takto si krásné vyzdobíte dorty a koláče!

 

Odstranění žilky z krevet: Na vnější straně krevety udělejte mělký zářez, odstraňte tmavou žilku a opláchněte krevetku ve studené vodě.

 

* Nože a kuchyňské doplňky FELIX ZEPTER jsou odolné vůči korozi, avšak doporučujeme je mýt ručně, aby se zachoval jejich krásný vzhled a vysoká funkčnost.

Kód výrobku

KA-010

Název výrobku

Nůž na loupání, Absolute ML

Hmotnost brutto [kg]

0.38

Použití

Držák na nože

Hmotnost netto [kg]

0.12

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Lze mýt v myčce

NE

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nůž na loupání, Absolute ML. Tak neváhejte.