Zdravé vaření

Porcovací nůž, damašská ocel

Běžná cena:5 350 Kč
Zvýhodněná cena:5 210 Kč
Katalogové číslo: KA-012
prodej skončil

Porcovací nůž dlouhý 20 cm, vyráběný v Německu, umožní jednoduché krájení a porcování masa, drůbeže a jiných druhů potravin. Pomocí tohoto nože nakrájíte suroviny na ro...

Porcovací nůž dlouhý 20 cm, vyráběný v Německu, umožní jednoduché krájení a porcování masa, drůbeže a jiných druhů potravin. Pomocí tohoto nože nakrájíte suroviny na rovnoměrně tenké kousky či plátky. Čepel je vyrobena z japonské damašské 66vrstvé oceli VG 10, tvrzené za studena, čímž ocel získává jemnou a kompaktní strukturu. Díky tomu má tato ocel i výjimečnou tvrdost 60-62 Rockwellů.

Číst více

FELIX® ZEPTER® PŘINÁŠÍ NEJVYŠŠÍ KVALITU OVĚŘENOU TRADICÍ

Neskutečná ostrost porcovacího nože je zkombinovaná s bezpečnostními paralelními drážkami pro jeho dokonalé a bezpečné uchopení. Je vhodný pro profesionální i domácí použití. Při výrobě nejkvalitnějšího porcovacího nože je nezbytná absolutní oddanost kvalitě a tradici, která začíná u abrazivního čištěním čepelí a rukojetí, přes vyrovnávání, leštění, leptání, až po čištění ultrazvukem.


KVALITA

FELIX používá výhradně nejkvalitnější suroviny jako jsou např. vysoce legovaná X50 CrMoV15 chrom-molybden-vanadová ocel, japonská VG10, vícevrstvá damašská ocel nebo X65 CR13 - ocel používaná na holicí čepelky. Jednotná a kompaktní struktura oceli zaručuje pružnost, odolnost vůči korozi a schopnost udržet si ostré hrany.

Při ruční výrobě je kvalita přímo závislá na zručnosti našich mistrů. Každý nůž prochází 45 různými pracovními fázemi, každý krok se opírá o staletími prověřené zkušenosti Solingen, přesnou práci, dobré oko, péči a smysl pro detail.Konečná pečeť kvality našich nožů stojí na funkčnosti a designu. Dokonalá funkčnost nože závisí na jeho tvaru, jak padne do ruky, na jeho vyváženosti a na síle, kterou musíte vyvinout během řezání. Nože FELIX® mají všechny tyto vlastnosti. Na první pohled i na první dotek se vyznačují svou vysokou kvalitou a nádherným designem.


TRADICE: FELIX je společnost s tradicí, je jedním z nejstarších výrobců nožů - příbory vyrábí již od roku 1790. Karl Gustav FELIX založil v roce 1843 společnost Gustav Felix Schneidwarenfabrik a položil tak základ přes dvě století trvající tradice a odkazu řemeslného zpracování a výroby nožů proslulých po celém světě svou mimořádnou kvalitou.

V roce 2012 koupila Zepter International společnost FELIX Solingen GmbH a zajistila si tak pozici jedničky ve výrobě vysoce kvalitních nožů. Jedinečná vize Zepter, vynikající kvalita a inovativní produkty se spojily s tradicí a vynikajícím řemeslným zpracováním FELIX.

Kód výrobku

KA-012

Název výrobku

Porcovací nůž, damašská ocel, Absolute ML, (20 cm)

Použití

Držák na nože

Hmotnost brutto [kg]

0.34

Hmotnost netto [kg]

0.2

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Lze mýt v myčce

NE

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Porcovací nůž, damašská ocel. Tak neváhejte.