BIOPTRON HYPERLIGHT

Modrý filtr pro Bioptron PRO1

Zvýhodněná cena:2 720 Kč
Katalogové číslo: PAG-992-5CTF
skladem

Barevná světelná terapie neboli chromoterapie se datují tisíce let starým kulturám Číny, Indie a Egypta. Modrá je studená barva, která má relaxační účinek na mysl a těl...

Barevná světelná terapie neboli chromoterapie se datují tisíce let starým kulturám Číny, Indie a Egypta. Modrá je studená barva, která má relaxační účinek na mysl a tělo. Barevná terapie BIOPTRON je bezpečný, neinvazivní a holistický přístup ke zlepšení a optimalizaci celkové spokojenosti.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Blue light therapy is used to treat different types of skin conditions. It reduces sebum production and has antiseptic and antimicrobial properties perfectly suited for treating acne and improving skin texture. In addition to treating skin conditions, Bioptron blue light therapy can also be used as a treatment for depression. It is especially effective when treating depressive disorder with seasonal patterns, such as seasonal affective disorder (also known as winter blues).

  • Easy and safe to use;
  • Developed and produced by BIOPTRON AG, Switzerland;
  • BIOPTRON’s technology is endorsed and used by leading physicians in major universities and clinics across five continents.    


We kindly want to inform you that no complementary therapy should be considered as an alternative to professional medical advice.

Kód výrobku

PAG-992-5CTF

Název výrobku

Terapie barvami Bioptron Pro1 - modrý filtr

Hmotnost brutto [kg]

0.16

Hmotnost netto [kg]

0.1

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Modrý filtr pro Bioptron PRO1. Tak neváhejte.