Brýle HYPERLIGHT, kulaté obroučky hnědé


BRÝLE HYPERLIGHT

Brýle HYPERLIGHT, kulaté obroučky hnědé

Zvýhodněná cena:10 990 Kč
Katalogové číslo: TLW-001BF
skladem

OCENĚNÉ NOBELOVOU CENOU Brýle Tesla HyperLight Eyewear jsou založeny na dvou velkých objevech: Fullerene C60 v roce 1996 Vliv světla na mozkové funkce v roce 2017 B...

OCENĚNÉ NOBELOVOU CENOU

Brýle Tesla HyperLight Eyewear jsou založeny na dvou velkých objevech:

Fullerene C60 v roce 1996

Vliv světla na mozkové funkce v roce 2017

Brýle THE jsou první brýle, které nám pomáhají lépe spát, cítit se lépe, být bystřejší, efektivnější a šťastnější.

Revoluce v optice!

Brýle Hyperlight Eyewearjsou v dnešní moderní době absolutní nutností. Chraňte své oči, optimalizujte funkci mozku a zlepšujte náladu pomocí brýlí Hyperlight Eyewear

 • Brýle jsou vybaveny speciálními čočkami s fullerenovým filtrem, které přeměňují škodlivé vlnové délky na prospěšnější světlo
 • Chrání vaše oči před různými nemocemi, zpomalují nástup šedého zákalu
 • Chrání vaše oči před škodlivým modrým LED světlem, které přeměňují na světlo, které oči dobře snášejí a navozuji tak pocit úlevy a relaxace
 • Eliminují a převádějí vysokou energii UV záření a světlo vycházející z jakéhokoliv zdroje na optimální vlnovou délku
 • Zlepšují ostrost zraku a odstraňují únavu očí
 • Zvyšují produktivitu, duševní a pracovní výkon a podporují optimální výkon
 • Vhodné pro používání jak v uzavřených prostorách, tak ve venkovním prostředí
Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Během evoluce jsme se přizpůsobili rozptýlenému slunečnímu světlu, které obsahuje vysoce energetické UV záření a vysoce energetické viditelné světlo, které zajišťuje naši permanentní vysokou bdělost, udržuje nás ve stavu neustálého boje či útěku a pod neustálým tlakem.

Vyvinuli jsme metodu přeměny těchto druhů světla na zdroj, který je pro naše tělo mnohem prospěšnější. Na základě naší patentované technologie a prvotních vědeckých pilotních studií můžeme, pro ochranu před UV zářením a vysoce energetickým modrým slunečním světlem, doporučit, jako náhradu za klasické sluneční brýle, používání brýlí Hyperlight Eyewear.

Brýle Hyperlight Eyewear nepropouštějí UV záření a modré sluneční světlo, a působí tudíž relaxačním účinkem a mají vliv na zlepšení rozhodovacích procesů. Brýle lze používat jako ochranu před škodlivou částí modrofialového světla vyzařovaného LCD a LED displeji.

Charakteristické vlastnosti brýlí Hyperlight Eyewear:

 1. Přeměňují UV záření a vysoce energetické modré světlo na spektra viditelného zeleného, žlutého, oranžového a červeného světla.
 2. Přeměňují modré LED světlo na světlo, které oči dobře snášejí (a navozují tak relaxaci).Při přeměně UV záření a vysoce energetického modrého světla dochází k jeho optimalizaci podle přirozené citlivosti očí.
 3. Umožňují ostřejší vidění.
 4. Optimalizují funkce mozku (harmonizují signály EEG).
 5. Regulují činnost neuroendokrinního systému; zvyšují hladinu serotoninu a regulují poměr serotoninu a melatoninu (který zmírňuje depresi a nespavost).
 6. Ovlivňují tělesné hodiny – cirkadiánní rytmus (regulují krevní tlak a tělesnou teplotu).

Brýle Hyperlight Eyewear jsou navíc opatřeny několika vrstvami nejvyšší kvality:

 • Ochranná vrstva je nanesena na obou stranách čočky.
 • Hydrofobní a oleofobní vrstva: chrání před poškrábáním a prodlužují životnost čočky. Umožňují snadné čištění a obsahují antistatickou složku, která zabraňuje usazování nečistot na obou stranách čočky.
 • 8 patentovaných iontových vrstev: v prostředí vakua je na čočky podle postupu Ioncoat K+ naneseno osm vrstev materiálu s různými stupni indexu. Ioncoat K+ snižuje odraz světla na méně než 1% a umožňuje tak lepší vidění.
 • Vrstva Hard Coat (HC): tato vrstva je speciálně přizpůsobena antireflexnímu procesu a superhydrofobní vrstvě, prodlužuje životnost antireflexní vrstvy a zvyšuje ochranu proti poškrábání.
 • Fullerenová vrstva na obou stranách čočky.
 • Použitá čočka: CR 39.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Brýle HYPERLIGHT, kulaté obroučky hnědé. Tak neváhejte.