Čistý domov

Dětská matrace/topper BabyQuano

Zvýhodněná cena:23 430 Kč
Katalogové číslo: BQ-70140
skladem

Děti potřebují mnohem více spánku než dospělí a proto je kvalitní matrace nesmírně důležitá pro jejich zdravý vývoj. ​Rozměr: 70 x 140 x 10 cm Dvoustranná matrace Bab...

Děti potřebují mnohem více spánku než dospělí a proto je kvalitní matrace nesmírně důležitá pro jejich zdravý vývoj.

​Rozměr: 70 x 140 x 10 cm

Dvoustranná matrace BabyQuano je vyrobena z přírodního kaučuku a je možno ji použít jednak jako matraci nebo topper na stávající matraci. Potah EtraQuano má dvě strany:

Zdravotní je vyrobena z kašmíru a viskózy s použitím technologií HyperOxy Biom, AntiStat a AntiBact

Chladivá podporuje spánek a je vyrobena z kašmíru a viskózy a upravena technologii AntiBact a Antistat

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Chytrý systém pro kvalitní spánek Quanomed Sleep Smart Systém byl vytvořen pro každého, kdo ohledně dokonalého odpočinku, regenerace, maximálního pohodlí a luxusu nezná žádné kompromisy. Zdravý spánek je jedním ze šesti nejdůležitějších pilířů našeho života spolu s čistou vodou, vzduchem, kvalitní stravou, tělesnou aktivitou a světlem. Dobrý spánek je zásadní pro udržení tělesného a duševního zdraví. Chybí-li nám zdravý spánek, jsme unaveni, náchylní k nemocem a podáváme slabší výkony.

Nejčastějším důvodem špatného spánku je nedostatečně kvalitní matrace. Kvalitu matrace ovlivňuje její stáří, materiál, ze kterého je matrace vyrobena a jeho deformace, bakterie a prachoví roztoči.

QUANOMED Sleep Smart Systém podporuje kvalitní spánek.
  • Umožňuje dokonalé proudění vzduchu pro optimální teplotu těla – systém Theray Air Flow (TAF –Therapy Air Fow). Navzájem propojené vzduchové bubliny v matraci umožňují při pohybu během spánku vylučovat z těla přebytečné teplo a udržují tak optimální tělesnou teplotu, zabraňují pocení, infekcím a vzniku či zhoršování příznaků revmatických a jiných onemocnění, urychlují regenerativní procesy v těle.
  • Podporuje obnovu tělesných a duševních sil (BRS – Body Recuperation Support). Poskytuje anatomickou podporu všem částem těla, umožňuje optimální rozložení hmotnosti a zatížení a zaručuje dokonalou regeneraci. Ulevuje od řady zdravotních problémů: bolesti ramen, hlavy a šíje, svalového napětí, ztuhlosti a bolesti zad, dislokace páteřních obratlů, bolesti v kyčlích a zánětu kloubů, bolesti a necitlivosti kolen, bolesti svalů ve spodní části nohy, bolesti kloubů a oteklým nohám.
  • Quanomed je vyroben z prvotřídního 100% přírodního latexu, který je získáván ze stromů kaučukovníku rostoucích v tropických pralesích. Latex má kromě fyzikálních vlastností vynikající hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Nepronikají do něj nečistoty, roztoči ani mikroorganismy. 100% přírodní latex neobsahuje žádné chemikálie, syntetické látky, pesticidy, herbicidy a toxické látky.
Quanomed poskytuje podporu pro páteř a tělo:
  • Zmírňuje tlak
  • Udržuje normální tělesnou teplotu
  • Antialergenní
  • Ekologický
  • Mimořádně trvanlivý
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Pohlcuje kinetickou energii 
Certifikáty: životnost, elasticita, odolnost proti stárnutí, bezpečné používání, odolnost proti plísním a alergenům. QUANOMED je certifikován jako hypoalergenní materiál a je bezpečný i pro dětskou pokožku.
Kód výrobku

BQ-70140

Název výrobku

Dětská matrace/topper BabyQuano s ExtraQuano potahem

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Dětská matrace/topper BabyQuano. Tak neváhejte.