Čistý vzduch

THERAPY AIR ION (WHITE) + DÁRKY

Zvýhodněná cena:19 990 Kč
Katalogové číslo: BC-TAIF
skladem

DÁREK PRO VÁS: SADA NÁHRADNÍCH FILTRŮ V HODNOTĚ 2.860 KČ PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 7 LET ZDARMA  ZÁVĚSNÁ LIŠTADÁLKOVÝ OVLADAČVOUCHER V HODNOTĚ 5.000 KČ NA PROCEDŮRY BI...

DÁREK PRO VÁS:

 • SADA NÁHRADNÍCH FILTRŮ V HODNOTĚ 2.860 KČ
  • PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 7 LET ZDARMA 
  • ZÁVĚSNÁ LIŠTA
  • DÁLKOVÝ OVLADAČ
  • VOUCHER V HODNOTĚ 5.000 KČ NA PROCEDŮRY BIOPTRON 
  • DOPRAVA ZDARMA 

  Therapy Air iON bílý. Čistička vzduchu s ionizátorem. Vhodná do domácnosti nebo do kanceláře. Nejúčinnější čistička vzduchu na trhu od značky Zepter.

  Lidé v průměru vdechnou 11 000 litrů vzduchu denně. 90 % času přitom trávíme v budovách, ať už doma, na pracovišti, ve škole, ve zdravotnických zařízeních nebo ve fitness centrech, kde může být až 100krát vyšší úroveň znečištění a obsahu alergenů než ve venkovním vzduchu, který už je přitom sám o sobě znečištěný. Vdechování znečištěného vzduchu způsobuje, že se necítíme dobře, a může být příčinou mnoha fatálních chorob.

  Číst více
  + Dárek
  Voucher v hodnotě 5000 Kč

  na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

  THERAPY AIR® iOn – FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁTE

  S přístrojem Therapy Air® iOn od firmy Zepter budete mít pod kontrolou obsah prachu, teplotu i vlhkost doma nebo v kanceláři a zároveň se zbavíte nečistot ze vzduchu. Naše průkopnická technologie založená na pěti filtrech vytváří 1 236 000 záporně nabitých iontů na cm3, což odpovídá množství iontů naměřenému v nejzdravějších prostředích na Zemi.  


  CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ

  Podle Světové zdravotnické organizace nyní čtvrtina obyvatel zeměkoule dýchá nebezpečný vzduch. 4,3 milionu lidí na světě ročně umírá kvůli znečištění vzduchu uvnitř budov. Špatná kvalita vzduchu doma nebo v kanceláři může přispívat nejen k rozvoji infekcí a chronických plicních chorob, jako je astma. Může být jejich přímou příčinou nebo zvýšovat nebezpečí výskytu rakoviny plic, mrtvice a srdečního infarktu. A to nemluvíme o bolestech hlavy, ucpaném nose, nevolnosti, vysušené pokožce a suchých očích.


  ZVYŠTE SVOU IMUNITU A VÝKONNOST

  William Fisk z Lawrencovy národní laboratoře v Berkeley, Kalifornie, ve své studii dospěl k závěru, že lepší kvalita vzduchu v místnostech podporuje produktivitu práce, čímž se podle odhadu ročně ušetří až 200 miliard amerických dolarů. Není-li naše krev dostatečně zásobována kyslíkem, mozek se velmi rychle unaví a přestane jasně myslet. A jakmile se nám myšlení zakalí, začneme být náchylní k depresi. Ta pak má nepříznivý účinek na celou naši tělesnou soustavu včetně imunitního systému, čímž se naše tělo dostává do stavu, kdy snáze podléhá chorobám. 


  VAŠE OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÍM A ALERGENY

  Nebezpečné částice, s nimiž se setkáváme ve svých domovech, pocházejí ze znečišťujících látek, alergenů, pylů a plísní. Musíme se ale potýkat i s polétavými organickými sloučeninami, což jsou chemické látky, které mohou nebezpečně znečišťovat vzduch. Uvolňují se z nátěrů, čisticích přípravků, rozpouštědel a jiných prostředků domácí chemie, čímž dále zhoršují kvalitu vzduchu. Během chřipkové sezóny může kvalita vzduchu u vás doma rozhodovat i o tom, jak často vy a vaše rodina podlehnete chřipce nebo nachlazení.


  PĚT FANTASTICKÝCH FILTRŮ


  1. ANTISTATICKÝ FILTR: odstraňuje větší částice prachu, plísní, vlasy, lupy a zvířecí srst.  


  2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: odstraňuje zbývající drobné částice prachu, bakterie větší než 1 mikron, pyly. 


  3. HEPA-FILTR: likviduje nejdrobnější prachové částečky a tabákový kouř, zatímco antibakteriální thiabenzadol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, spóry plísní a jiné zárodky, čímž předchází riziku infekce.


  4. ANTIALERGICKÝ FILTR: obsahuje směs stříbra, minerálu apatitu a antibakteriálního činidla, která je mimořádně účinná při potírání bakterie legionelly, jež ohrožuje zejména malé děti. Filtr obsahuje také extrakt z listů jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba), který se s úspěchem používá při astmatu, plicních chorobách a potížích krevního oběhu a k odstraňování příčin alergií, chřipkových virů a bakterií.


  5. FILTR S AKTIVNÍM UHLÍM: díky vysoké absorpční schopnosti odstraňuje nepříjemné pachy z vaření, toxické plyny a další příčiny zápachu.  GENERÁTOR NEGATIVNÍCH IONTŮ


  Čistička vzduchu je vybavena generátorem negativních iontů, který produkuje více než 220 000 záporných iontů na cm3. Záporné ionty pomáhají čističce vzduchu tím, že se zachytí na vzdušných částicích, zatíží je a stáhnou je k zemi. To umožňuje, aby byly nečistoty snáze zachyceny filtry čističky vzduchu, nebo se usadily na podlaze, kde mohou být vysáty (místo jejich náhodného vdechnutí).


  VÝHODY NAVÍC


  Inovativní a účinný přístroj přináší další chytré výhody:

  • lze jej zavěsit na zeď a pro větší pohodlí je vybaven dálkovým ovládáním
  • lze jej nastavit na spánkový režim, při kterém přístroj automaticky přejde na tichý provoz a vytvoří příjemnou noční atmosféru 
  • po otevření předního krytu se automaticky přeruší všechny činnosti
  • po nastavení do dětského režimu se proudění vzduchu zpomalí, aby dětem nebylo chladno
  • obsahuje dálkové ovládání
  Kód výrobku

  PWC-570

  Název výrobku

  THERAPY AIR® iON

  Výrobce

  HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU – ŠVÝCARSKO

  Rozměr

  54,4 x 18,1 x 51 cm

  Napájení

  47 W

  Napětí

  220 V-240V - 50Hz/60Hz

  Bezpečnostní třída

  II

  Napájecí kabel

  Přívodní kabel pevný

  Metoda čištění

  5 filtrů: antistatický filtr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, antialergický filtr, filtr s aktivním uhlím

  Způsob ochrany

  Jistič

  Množství vyrobených záporných iontů

  220 000 iontů na cm3

  Hlučnost

  Minimum 21db- maximum 46 db

  Maximální kapacita čištění

  328 m3/h

  Maximální průtok vzduchu (m3/min.)

  5,8

  Vyrobeno

  V Koreji

  Záruka

  Na výrobek se nevztahuje záruka – spotřební položky

  Certifikace / Prohlášení

  Shoda CE pro elektrická zařízení. Prohlášení o shodě se směrnicí 2004/108/ES o elektromagnetické kompatibilitě. Prohlášení o shodě se směrnicí 2006/95/ES o elektrických zařízeních určených pro používání v určitých mezích napětí. Směrnice 2002/95/ES (RoHS 1) o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

  Je nutné mít zapnutý javascript
  ZEPTER BIZZCLUB

  Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

  Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt THERAPY AIR ION (WHITE) + DÁRKY. Tak neváhejte.

  Podobné
  produkty