KIMONO BRILLANT - sada příborů pro 6 osob (36 ks)


Luxus a Styl

KIMONO BRILLANT - sada příborů pro 6 osob (36 ks)

Zvýhodněná cena:12 920 Kč
Katalogové číslo: LB-600-MP.
skladem

Kolekce příborů Kimono, vyrobená z leštěné nerezové oceli, dodá každému stolování slavnostní atmosféru. Jeho tvůrci se inspirovali japonskými tradicemi a rukojeti ozdob...

Kolekce příborů Kimono, vyrobená z leštěné nerezové oceli, dodá každému stolování slavnostní atmosféru. Jeho tvůrci se inspirovali japonskými tradicemi a rukojeti ozdobili skládaným motivem, který imituje prastarou tradici origami. Kimono je pečlivě a kvalitně vyrobené z trvanlivých materiálů, má elegantní design a každé atmosféře dodá zvláštní kouzlo.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

MISTROVSKÉ ŘEMESLO A MODERNÍ DESIGN
Set Kimono je vyroben z vysoce kvalitní oceli
AISI 420 a AISI 304, její jednotlivé kusy mají tloušťku 4 mm, čímž kvalitou převyšují tradiční příborové soupravy. Tato kolekce příborů získala certifikát kvality (Certifikát č . ZE 53549 Prokázaná kvalita Zepter).

  • DRUH OCELI Nože AISI 420, ostatní AISI 304
  • LZE MÝT V MYČCE
  • ZÁRUKA - Bezplatná 30 let záruka platí na opravy a náhradu všech výrobků, vyrobených z vysoce kvalitního kovu Zepter, v případě chybného materiálu anebo výrobní vady. 24 měsíční záruka se vztahuje na náhradu součástek vyrobených z materiálů jiných než Zepter kov 316L a 304. Zepter poskytuje záruku na pozlacené části všech svých výrobků. Tato záruka se však nevztahuje: na estetické změny vzniklé při běžném používání, které nemají vliv na funkčnost výrobku; na poškození způsobené nesprávným používáním výrobku. Pro uplatnění záruky se zákazník musí prokázat originálem dokladu o koupi, proto si doklad pečlivě uschovejte.
Kód výrobku

LB-600-MP.

Název výrobku

36dílná souprava příborů Kimono ve vysokém lesku

Hmotnost brutto [kg]

1.94

Hmotnost netto [kg]

1.86

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Druh oceli

Nože AISI 420, ostatní AISI 304

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt KIMONO BRILLANT - sada příborů pro 6 osob (36 ks). Tak neváhejte.