Náhradní díly

Digitální termokontrol

Zvýhodněná cena:1 620 Kč
Katalogové číslo: Z-DTC
skladem

Nabízí možnost vařit v páře nebo péct bez tuku, naprogramovat požadovanou teplotu a čas vaření s plnou kontrolou nad celým procesem vaření. Na digitálním termokontrolu...

Nabízí možnost vařit v páře nebo péct bez tuku, naprogramovat požadovanou teplotu a čas vaření s plnou kontrolou nad celým procesem vaření.

Na digitálním termokontrolu Zepter, pouhým stiskem tlačítka, nastavíte během pár vteřin potřebnou teplotu a čas. Přehledná stupnice usnadňuje odečítání teploty vaření: Vaření v páře (moist)/Pečení bez tuku (dry). Barevná pole představují tři teplotní rozsahy: žluté pole značí zahřátí, zelené pole značí správnou teplotu vaření a červené pole signalizuje přehřátí.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Digitální termokontrol najdete na poklici všech nádob na vaření Zepter Masterpiece a umožňuje přípravu zdravých jídel správným způsobem a při správné teplotě. Nyní můžete řídit proces vaření bez zvedání poklice, aby se zbytečně nepřerušil uzavřený cyklus vaření, který je předpokladem správné přípravy zdravých a chutných jídel při nízkých teplotách.

Digitální termokontrol nabízí digitální uživatelské rozhraní, elegantní stylový design a pevné ergonomické uchopení. Nabízí možnost vařit v páře nebo péct bez tuku, naprogramovat požadovanou teplotu a čas vaření s plnou kontrolou nad celým procesem vaření.

Součástí dokonalého systému vaření Zepter je také indukční vařič, který když spárujete s digitálním termokontrolem, dostává od digitálního termokontrolu příkazy na regulaci teploty a času vaření podle předchozího nastavení na digitálním termokontrolu.

Po naprogramování tento inteligentní systém automaticky udržuje teplotu i čas vaření a v případě potřeby se vypne. Jen si představte, že po příchodu domů na vás bude čekat uvařené zdravé jídlo.

Pokud například na termokontrolu nastavíte teplotu vaření 90 °C a čas vaření 20 minut, spárovaný indukční vařič Zepter bude regulovat intenzitu ohřevu tak, aby se udržela nastavená teplota. Po uplynutí nastaveného času se rádiový indukční vařič přepne do pohotovostního režimu a poté se zcela vypne.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Digitální termokontrol. Tak neváhejte.