Přirozená krása

Hydroliftingové sérum, 30 ml

Zvýhodněná cena:1 310 Kč
Katalogové číslo: PNK-4250
skladem

ZPEVŇUJE POKOŽKU A ZABRAŇUJE TVORBĚ VRÁSEK. Hydroliftingové sérum je vysoce koncentrované a spojuje v sobě ty nejlepší účinné látky pro zpevnění pokožky s inovativní...

ZPEVŇUJE POKOŽKU A ZABRAŇUJE TVORBĚ VRÁSEK.


Hydroliftingové sérum je vysoce koncentrované a spojuje v sobě ty nejlepší účinné látky pro zpevnění pokožky s inovativními přísadami zamezujícími tvorbě vrásek. Toto sérum omezuje poškození pokožky na buněčné úrovni a omlazuje pleť.

BEZ PARABENŮ - HYPOALERGENNÍ

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

VRAŤTE ČAS A ZÍSKEJTE MLADISTVĚJŠÍ VZHLED!


Výrazným způsobem také přispívá k prevenci tvorby drobných rých a vrásek a pomáhá redukovat již existující vrásky a rýhy.


ČISTÁ KYSELINA HYALURONOVÁ se přirozeně vyskytuje v každé buňce v těle, především pak v kožní tkáni. Stárnutím se však její koncentrace značně snižuje. Hydroliftingové sérum Swisso Logical stimuluje obnovu buněk a každodenně obnovuje ztracenou kyselinu hyaluronovou, čímž dodává vaší pokožce na objemu a výrazně redukuje rýhy a vrásky. Naprostý přepych pro vaši pleť!


BIOMIMETICKÉ PEPTIDY jsou molekuly, které zvyšují množství kolagenu produkovaného tělesnými buňkami. Peptidy stimulují produkci kolagenu, jenž se s přibývajícím věkem snižuje. Peptidy tidíž účinně předcházejí vzniku veškerých známek stárnutí a působí proti nim. Bojujte s věkem!


SOJOVÝ GLYKOSID: tato složka je zapouzdřena v liposomech, a je tudíž 10krát účinější při pronikání do pokožky, hydratuje ji, zvyšuje pružnost, vypíná ji a tím ji viditelně omlazuje.


HYDRACTINE: Účinná směs aktivních látek, které stimulují metabolismus pokožky tím, že odstraňují odumřelé buňky, a tudíž okamžitě regenerují a hydratují vaši pleť do hloubky.

Kód výrobku

PNK-4250

Název výrobku

Swisso Logical Hydroliftingové sérum, 30 ml

Hmotnost brutto [kg]

0.1

Výrobce

Intercosmetics Nauchatel SA Route des Gouttes d'Or 30, 2008 Neuchatel, Switzerland

Hmotnost netto [kg]

0.9

Distributor

Zepter International s.r.o., Česká Republika, Spálená 55, Praha 1

Vyrobeno v

V Italii

Obsah

9 ml

Složení

Aqua,Syntethic Beeswax, parafin, Stearic Acid, Accacia Senegal Gum, Triethanolamne, Butylene Glycol, Cera Carnauba, Glyceryl Stearate, Polybutene, Triacontanyl PVP, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcelulose, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Ascrorbyl Pamitate, Tocopherol, Polyquaternium -65, CI 77499

Množství v balení

1

Datum expirace

Uvedeno na obalu

Certifikace

Producer’s Certificate confirming the Quality Management System ISO 9001: 2015

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Hydroliftingové sérum, 30 ml. Tak neváhejte.