Zdravé vaření

Pánev 28 cm, 2,8 l, bez poklice

Zvýhodněná cena:5 950 Kč
Katalogové číslo: Z-FP2828-LS
skladem

Univezrzální pánev bez poklice o průměru 28 cm, objemu 2,8 l a výšce v 5,5 cm vám umožní připravovat dokonalá jídla. Chutná a zdravá zároveň! Je tou nejlepší volbou pr...

Univezrzální pánev bez poklice o průměru 28 cm, objemu 2,8 l a výšce v 5,5 cm vám umožní připravovat dokonalá jídla. Chutná a zdravá zároveň!

Je tou nejlepší volbou pro přípravu vynikajících a křupavých pečených jídel. Je ideální pro smažení i dušení.

Pánve Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a jsou stejně prospěšné pro zdraví a splňují stejně vysoké standardy jako všechny ostatní výrobky z řady nádobí na vaření Zepter Masterpiece.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

SÍLA NÁDOBÍ ZEPTER

Patentované akumulační dno Zepter nádobí je vyrobeno ze tří vrstev kovu (indukční, akumulační, vodivé). To znamená, že teplo se rovnoměrně šíří po celé pánvi, což zajišťuje vynikající výsledky při vaření. Všechny pánve Zepter jsou vhodné pro použití na různých zdrojích tepla a lze je umýt v myčce.


Konvenční nepřilnavé povrchy se vyrábějí na bázi chemické sloučeniny PTFE -polytetrafluorethylenu. Tento materiál je nejen snadno poškrábatelný, ale především obsahuje nebezpečný karcinogen. Naše pánve Zepter nepoužívají žádné nátěry, mají zcela bezpečný a trvanlivý nerezový povrch pro smažení s mnoha výhodami:


• Nádobí je netoxické a bez škodlivých nátěrů

• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví, protože povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie, to znamená, že při zahřívání pánve nebudou žádné toxické výpary

• Povlak se neodlupuje ani neopadává

• Pánev vám bude sloužit po celý život, protože je vyrobena z materiálu, který je při výrobě nádobí mnohem lepší než tradiční kovy

• Povrch bez poškrábání: nemůže být poškozen při vaření nádobí

• Absolutní odolnost proti korozi

• Speciální ergonomický okraj pánve, řezná hrana vám nedovolí rozlití

• Konečným výsledkem je zdravější vaření


ZDRAVÉ VAŘENÍ

Unikátní kombinace vysoce kvalitního kovu Zepter 316L a tepelně akumulačního dna pánve umožňuje vařit bez přidání tuku nebo oleje, a co je nejdůležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho je jídlo zdravé a obsahuje méně kalorií, protože není zbaveno nutriční hodnoty a neobsahuje toxické karcinogenní tuky.

 

JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ

Pánve Zepter jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, pevné nerezové oceli, která není porézní a nepraská, takže nepohlcuje částice potravin nebo jejich pachů, což zajišťuje snadné čištění.

 

ZVÝŠENÁ PRODUKTIVITA

Termicky akumulační dno, skládající se ze tří vrstev různých kovů, umožňuje vařit při nízkých teplotách a šetřit tak energii, i když je zdroj tepla snížen či zcela zavřen. Tato mimořádná vlastnost dále šetří spotřebu energie. Je to zdravý způsob vaření, protože zabraňuje ztrátě živin. Termicky akumulační dno je ideálně kompatibilní se všemi zdroji tepla, včetně indukčního.

Kód výrobku

Z-FP2828-LS

Název výrobku

Pánev 28 cm, objem 2,8 l, bez poklice

Hmotnost brutto [kg]

2.1

Hmotnost netto [kg]

1.64

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Pánev 28 cm, 2,8 l, bez poklice. Tak neváhejte.