THERAPY AIR ION + OSOBNÍ ČISTIČKA MYION


AKČNÍ NABÍDKA

THERAPY AIR ION + OSOBNÍ ČISTIČKA MYION

Zvýhodněná cena:19 990 Kč
Katalogové číslo: KN-TION-01
prodej skončil

DÁREK PRO VÁS  osobní čistička vzduchu MyIon v hodnotě 4.990 Kč  prodloužená záruka na 7 let v hodnotě 6.700 Kč závěsná lišta v hodnotě 750 Kčdálkový ovladač voucher...


DÁREK PRO VÁS 

 • osobní čistička vzduchu MyIon v hodnotě 4.990 Kč 
 • prodloužená záruka na 7 let v hodnotě 6.700 Kč
 • závěsná lišta v hodnotě 750 Kč
 • dálkový ovladač 
 • voucher v hodnotě 5.000 Kč na procedury Bioptronem 
 • klubové zvýhodnění 46% (16.940 Kč)
 • doprava zdarma 


Therapy Air iON bílý

Čistička vzduchu s ionizátorem. Vhodná do domácnosti nebo do kanceláře. Nejúčinnější čistička vzduchu na trhu od značky Zepter.

Lidé v průměru vdechnou 11 000 litrů vzduchu denně. 90 % času přitom trávíme v budovách, ať už doma, na pracovišti, ve škole, ve zdravotnických zařízeních nebo ve fitness centrech, kde může být až 100krát vyšší úroveň znečištění a obsahu alergenů než ve venkovním vzduchu, který už je přitom sám o sobě znečištěný. Vdechování znečištěného vzduchu způsobuje, že se necítíme dobře, a může být příčinou mnoha fatálních chorob.

Inovativní přenosná čistička vzduchu - Váš osobní ionizátor - MyIon 

Myion využívá pokročilou technologii ionizace vzduchu k odstranění škodlivých částic ve vzduchu: PM 2,5, prachu, alergenů a virů.

 • Kompaktní a lehký (25 g), zavěšený na krku jako šperk.
 • Odstraňuje škodlivé částice (2,5 μm), prach, alergeny, bakterie a viry.
 • Produkuje 18 milionů zdraví prospěšných záporných iontů na cm3 (díky technologii vestavěného systému kartáčů z uhlíkových vláken).
 • V okruhu 30 cm vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest.
 • Jednoduchá obsluha jediným tlačítkem.
 • Výdrž 10 hodin a nabíjení přes USB kabel (2-3 hodiny).


Číst více

THERAPY AIR® iOn 

FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁTE

S přístrojem Therapy Air® iOn od firmy Zepter budete mít pod kontrolou obsah prachu, teplotu i vlhkost doma nebo v kanceláři a zároveň se zbavíte nečistot ze vzduchu. Naše průkopnická technologie založená na pěti filtrech vytváří 1 236 000 záporně nabitých iontů na cm3, což odpovídá množství iontů naměřenému v nejzdravějších prostředích na Zemi. 

CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ

Podle Světové zdravotnické organizace nyní čtvrtina obyvatel zeměkoule dýchá nebezpečný vzduch. 4,3 milionu lidí na světě ročně umírá kvůli znečištění vzduchu uvnitř budov. Špatná kvalita vzduchu doma nebo v kanceláři může přispívat nejen k rozvoji infekcí a chronických plicních chorob, jako je astma. Může být jejich přímou příčinou nebo zvýšovat nebezpečí výskytu rakoviny plic, mrtvice a srdečního infarktu. A to nemluvíme o bolestech hlavy, ucpaném nose, nevolnosti, vysušené pokožce a suchých očích.

ZVYŠTE SVOU IMUNITU A VÝKONNOST

William Fisk z Lawrencovy národní laboratoře v Berkeley, Kalifornie, ve své studii dospěl k závěru, že lepší kvalita vzduchu v místnostech podporuje produktivitu práce, čímž se podle odhadu ročně ušetří až 200 miliard amerických dolarů. Není-li naše krev dostatečně zásobována kyslíkem, mozek se velmi rychle unaví a přestane jasně myslet. A jakmile se nám myšlení zakalí, začneme být náchylní k depresi. Ta pak má nepříznivý účinek na celou naši tělesnou soustavu včetně imunitního systému, čímž se naše tělo dostává do stavu, kdy snáze podléhá chorobám.

VAŠE OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÍM A ALERGENY

Nebezpečné částice, s nimiž se setkáváme ve svých domovech, pocházejí ze znečišťujících látek, alergenů, pylů a plísní. Musíme se ale potýkat i s polétavými organickými sloučeninami, což jsou chemické látky, které mohou nebezpečně znečišťovat vzduch. Uvolňují se z nátěrů, čisticích přípravků, rozpouštědel a jiných prostředků domácí chemie, čímž dále zhoršují kvalitu vzduchu. Během chřipkové sezóny může kvalita vzduchu u vás doma rozhodovat i o tom, jak často vy a vaše rodina podlehnete chřipce nebo nachlazení.

PĚT FANTASTICKÝCH FILTRŮ

1. ANTISTATICKÝ FILTR: odstraňuje větší částice prachu, plísní, vlasy, lupy a zvířecí srst.

2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: odstraňuje zbývající drobné částice prachu, bakterie větší než 1 mikron, pyly.

3. HEPA-FILTR: likviduje nejdrobnější prachové částečky a tabákový kouř, zatímco antibakteriální thiabenzadol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, spóry plísní a jiné zárodky, čímž předchází riziku infekce.

4. ANTIALERGICKÝ FILTR: obsahuje směs stříbra, minerálu apatitu a antibakteriálního činidla, která je mimořádně účinná při potírání bakterie legionelly, jež ohrožuje zejména malé děti. Filtr obsahuje také extrakt z listů jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba), který se s úspěchem používá při astmatu, plicních chorobách a potížích krevního oběhu a k odstraňování příčin alergií, chřipkových virů a bakterií.

5. FILTR S AKTIVNÍM UHLÍM: díky vysoké absorpční schopnosti odstraňuje nepříjemné pachy z vaření, toxické plyny a další příčiny zápachu.

GENERÁTOR NEGATIVNÍCH IONTŮ

Čistička vzduchu je vybavena generátorem negativních iontů, který produkuje více než 220 000 záporných iontů na cm3. Záporné ionty pomáhají čističce vzduchu tím, že se zachytí na vzdušných částicích, zatíží je a stáhnou je k zemi. To umožňuje, aby byly nečistoty snáze zachyceny filtry čističky vzduchu, nebo se usadily na podlaze, kde mohou být vysáty (místo jejich náhodného vdechnutí).

VÝHODY NAVÍC

Inovativní a účinný přístroj přináší další chytré výhody:

 • lze jej zavěsit na zeď a pro větší pohodlí je vybaven dálkovým ovládáním
 • lze jej nastavit na spánkový režim, při kterém přístroj automaticky přejde na tichý provoz a vytvoří příjemnou noční atmosféru
 • po otevření předního krytu se automaticky přeruší všechny činnosti
 • po nastavení do dětského režimu se proudění vzduchu zpomalí, aby dětem nebylo chladno
 • obsahuje dálkové ovládání

Osobní čistička vzduchu - MyIon 

Dýchejte čistý a zdravý vzduch - kamkoli jdete!

Myion je vynikající zařízení pro vytváření bezpečného prostředí kdykoli a při jakékoli příležitosti - ať děláte cokoliv, ať jste kdekoli. Díky jedinečnému vestavěnému systému kartáčů z uhlíkových vláken, Myion produkuje obrovské množství, až 18 milionů záporných iontů na cm3, což vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest. Záporné ionty čistí vzduch magnetickým přitahováním znečišťujících látek, dokud tyto nově vytvořené větší částice nejsou dostatečně obtížné na to, aby zůstaly v naší dýchací zóně.

Kompaktní a lehký: Myion váží pouhých 25 gramů, což vám umožňuje nosit ho, kamkoli jdete. Moderní a elegantní design činí z Myionu jedinečné zařízení, které je praktické a zároveň velmi efektivní.

Výkonný a tichý: Myion má 10-hodinovou výdrž nabíjecí baterie pro poskytnutí ochrany po celý den. Myion se nabíjí USB kabelem připojeným k USB nabíječce <2A nebo k počítači. Doba nabíjení je přibližně 2-3 hodiny. Myion je navržen pro tichý provoz a nedělá žádný hluk.xtagstartz/p>

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt THERAPY AIR ION + OSOBNÍ ČISTIČKA MYION. Tak neváhejte.

Podobné
produkty