VacSy® Family set, (11 ks vč.svářečky a fólie)


Zdravé vaření

VacSy® Family set, (11 ks vč.svářečky a fólie)

Zvýhodněná cena:24 820 Kč
Katalogové číslo: VS-170
skladem

11dílný VacSy® Family set do domácností a pro profesionály je určen na ochranu jídel a potravin před působením bakterií, plísní či kvasinek. VacSy® pumpa vysaje ze spe...

11dílný VacSy® Family set do domácností a pro profesionály je určen na ochranu jídel a potravin před působením bakterií, plísní či kvasinek. VacSy® pumpa vysaje ze speciálních skleněných nádob nadbytečný vzduch a vytvoří v nich vakuum. Jídlo tak vydrží čerstvé a zdravé až pětkrát déle než při běžném skladování v lednici, přičemž si zachová přirozenou chuť a živiny. Na rozdíl od Standard setu obsahuje navíc sadu fólií a svářečku sáčků.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

JEDINÝ PŘIROZENÝ ZPŮSOB OCHRANY POTRAVIN
 
S pomocí všestranného VacSy® Family setu vydrží ovoce a zelenina čerstvé až 21 dní, přičemž si zachová původní obsah vitamínů. Sýry vydrží čerstvé až 60 dní a všechny ostatní potraviny vydrží až pětkrát déle než při skladování v běžných kuchyňských nádobách. Důležitým vybavením pro profesionální kuchaře i běžnou domácnost je vakuová pumpa VacSy®, která ze skleněných nádob vysaje nadbytečný vzduch, čímž zpomalí proces kažení potravin, šetří peníze, ale hlavně chrání vaše zdraví.
 
Vakuově uchovávané jídlo zůstane čerstvé, s obsahem původních živin a chutí. Maso a drůbež zabalené vakuovým systémem před zmražením se mrazem nespálí, ale prodlouží si životnost. Naše vakuová svářečka má i jiná všestranná použití – vakuově ochrání šperky před tvorbou skvrn nebo  dokumenty před vlhkostí. Systém VacSy® vakuově uchová čerstvá i vařená jídla a to buď přímo v nádobách, lahvích a fóliích VacSy® nebo v nádobách na vaření Zepter Masterpiece.
Family set obsahuje také sadu fólií a svářečku na fólie a představuje plně automatizovaný systém vakuového balení potravin pro vaše maximální pohodlí.

ZDRAVÉ, ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ UCHOVÁVÁNÍ JÍDEL
Rozličné metody uchovávání potravin představují různá zdravotní rizika a poškozují kvalitu potravin. Slazení, solení, mražení, uzení, konzervování či nakládání potravin má prokazatelně negativní účinky na zdraví. Skladování potravin s pomocí VacSy® je přirozenou a bezpečnou alternativou, přičemž si jídlo zachová původní chuť, obsah vitaminů a organoleptických vlastností. Jídla, která konzumujete v průběhu dne jsou déle čerstvá, zdravá a šťavnatá. A protože systém VacSy® předchází kažení jídel, snadněji si dopředu naplánujete svůj jídelní lístek a také si nakoupíte potraviny ve větším množství, díky čemuž ušetříte čas i peníze při nakupování.
 
VÝHODY VACSY®
Zdravý: zachovává vitamíny a živiny;
- Přirozený: bez přidaných látek;
- Efektivní: jídlo vydrží 3-5krát déle;
- Ekonomický: už žádné plýtvání
Vařte méně často a přesto si vychutnávejte zdravé pokrmy.
Delší život pro vaše potraviny, zdravější život pro Vás.

Kód výrobku

VS-170

Název výrobku

VS-170 - VacSy® Family set, (11 kusů, zelený)

Hmotnost brutto [kg]

15.7

Použití

Uskladnění potravin

Hmotnost netto [kg]

14.62

Výrobce

HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Swizerland

Barva

Oranžovobílá

Rozměry

20 x 12 - výška 8,5 cm

Složení

Skleněná nádoba, víčko s těsněním, izolační mřížka

Vyrobeno

v Itálii

Záruka

2 roky

Osvědčení / Prohlášení

Prohlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které - při správném použití - neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt VacSy® Family set, (11 ks vč.svářečky a fólie). Tak neváhejte.