Quanomed mobilní set (opěrka + podsedák)


Čistý domov

Quanomed mobilní set (opěrka + podsedák)

Zvýhodněná cena:9 990 Kč
Katalogové číslo: KN-TQ-MC
skladem

CERTIFIKOVANÁ ZÁRUKA KVALITY  Mobilní set - všestranné využití (v kanceláři, v autě, na chalupě nebo doma) V praktickém balení (přepravní taška v ceně setu)  Potah o...

CERTIFIKOVANÁ ZÁRUKA KVALITY 

Mobilní set - všestranné využití (v kanceláři, v autě, na chalupě nebo doma)

V praktickém balení (přepravní taška v ceně setu) 

Potah obsahuje patentovanou směs 13 termoreaktivních minerálů vložených do speciálních vláken, přirozeně hromadí infračervenou energii z lidského těla a odráží ji zpět (jako analgetická funkce červeného světla BIOPTRON/MEDOLIGHT).


Set obsahuje: 

Topper TOPQUANO 45 x 45 x 5 cm

Zdravotní podložka ESTRAQUANO 100 x 46 x 1,5 cm 

DOPRAVA ZDARMA!


Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Systém Quanomed Sleep Smart pro kvalitní spánek byl vytvořen pro každého, kdo nezná kompromisy, pokud jde o dokonalý odpočinek, regeneraci, maximální pohodlí a luxus. Dobrý spánek je nezbytný pro udržení fyzického a duševního zdraví. Pokud máme nedostatek kvalitního spánku, jsme unavení, náchylní k nemocem a špatně pracujeme.
Nejčastějším důvodem špatného spánku je nekvalitní matrace. Kvalitu matrace ovlivňuje její stáří, materiál, ze kterého je vyrobena, a jeho deformace, bakterie, prach a roztoči.

Systém QUANOMED Sleep Smart podporuje kvalitní spánek.
Umožňuje dokonalé proudění vzduchu pro optimální tělesnou teplotu. Propojené vzduchové bubliny v matraci umožňují při pohybu během spánku odvádět přebytečné teplo z těla, a tím udržovat optimální tělesnou teplotu, předcházet pocení, infekcím a vzniku nebo zhoršení příznaků revmatických a jiných onemocnění a urychlovat regenerační procesy v těle.
Poskytuje anatomickou oporu všem částem těla, umožňuje optimální rozložení hmotnosti a zátěže a zaručuje dokonalou regeneraci. Zmírňuje řadu zdravotních problémů: bolesti ramen, hlavy a šíje, svalové napětí, ztuhlost a bolesti zad, vykloubení páteře, bolesti kyčlí a záněty kloubů, bolesti a necitlivost kolen, bolesti svalů dolních končetin, bolesti kloubů a oteklé nohy.
Quanomed je vyroben z prvotřídního 100% přírodního latexu, který se získává z kaučukovníků rostoucích v tropických deštných pralesích. Latex má kromě fyzikálních vlastností také vynikající hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Nepronikají do něj nečistoty, roztoči ani mikroorganismy. 100% přírodní latex neobsahuje žádné chemikálie, syntetické látky, pesticidy, herbicidy ani toxické látky.

Quanomed poskytuje podporu pro páteř a tělo:
Udržuje normální tělesnou teplotu
Antialergenní
Šetrné k životnímu prostředí
Extrémně odolné
Zlepšuje krevní oběh
Absorbuje kinetickou energii

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Quanomed mobilní set (opěrka + podsedák). Tak neváhejte.