Zdravé vaření

Digitální termokontrol Zepter

Zvýhodněná cena:1 560 Kč
Katalogové číslo: Z-DTC
skladem

Na digitálním termokontrolu Zepter, pouhým stiskem tlačítka, nastavíte během pár vteřin potřebnou teplotu a čas. Přehledná stupnice usnadňuje odečítání teploty vaření:...

Na digitálním termokontrolu Zepter, pouhým stiskem tlačítka, nastavíte během pár vteřin potřebnou teplotu a čas. Přehledná stupnice usnadňuje odečítání teploty vaření: Vaření v páře (moist)/Pečení bez tuku (dry). Barevná pole představují tři teplotní rozsahy: žluté pole značí zahřátí, zelené pole značí správnou teplotu vaření a červené pole signalizuje přehřátí.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

VAŘENÍ JEŠTE NIKDY NEBYLO TAK JEDNODUCHÉ, RYCHLÉ A ZÁBAVNÉ

Digitální termokontrol najdete na poklici všech nádob na vaření Zepter Masterpiece a umožňuje přípravu zdravých jídel správným způsobem a při správné teplotě. Nyní můžete řídit proces vaření bez zvedání poklice, aby se zbytečně nepřerušil uzavřený cyklus vaření, který je předpokladem správné přípravy zdravých a chutných jídel při nízkých teplotách.

Digitální termokontrol nabízí digitální uživatelské rozhraní, elegantní stylový design a pevné ergonomické uchopení. Nabízí možnost vařit v páře (moist) nebo péct bez tuku (dry), naprogramovat požadovanou teplotu a čas vaření s plnou kontrolou nad celým procesem vaření.

Součástí dokonalého systému vaření Zepter je také rádiový indukční vařič Zepter (Z-993R), který když spárujete s digitálním termokontrolem, dostává od digitálního termokontrolu příkazy na regulaci teploty a času vaření podle předchozího nastavení na digitálním termokontrolu.

Po naprogramování tento inteligentní systém automaticky udržuje teplotu i čas vaření a v případě potřeby se vypne. Jen si představte, že po příchodu domů na vás bude čekat uvařené zdravé jídlo.

Pokud například na termokontrolu nastavíte teplotu vaření 90 °C a čas vaření 20 minut, spárovaný indukční vařič Zepter bude regulovat intenzitu ohřevu tak, aby se udržela nastavená teplota. Po uplynutí nastaveného času se rádiový indukční vařič přepne do pohotovostního režimu a poté se zcela vypne.
Kód výrobku

Z-DTC

Název výrobku

Digitální rádiový termokontrol Zepter

Hmotnost brutto [kg]

0.2

Použití

Tradiční vaření (ve vodě), vaření bez vody, pečení bez tuku, vaření v páře.

Hmotnost netto [kg]

0.2

Výrobce

HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau -Switzerland

Vyrobeno

V Itálii

Barva

Tmavě šedá

Funkce

Označuje dobu vaření, teplotu v nádobě. Kompatibilní s dálkovým signalizačním zařízením Buzzer a rádiovým indukčním vařičem.

Rozměr

19,3 x 19,3 cm

Napětí

CR2 lithiová baterie 3V DC (kód Z-LB 040056600)

(Při výměně baterie, postupujte podle pokynů v návodu k použití - VÝMĚNA BATERIE)

Teplota

Od 5 ºC do 75 ºC

Nastavení teploty

ANO

Displej

Digitální

Záruka

Bezplatná, 30letá záruka platí na opravy a náhradu všech výrobků, vyrobených z vysoce kvalitního kovu Zepter, v případě vadného materiálu nebo výrobní vady. 24měsíční záruka se vztahuje na náhradu součástek vyrobených z materiálů, jiných než Zepter kov 316L a 304. Na digitální a analogový Zepter termokontrol se rovněž vztahuje 24měsíční záruka. Nevkládejte

Zepter termokontrol do trouby, myčky nádobí ani na horké povrchy, nevystavujte ho vysokým teplotám. Na plastové části se vztahuje 24měsíční záruka. Nevkládejte je do trouby ani jejich nevystavujte vysokým teplotám. Zepter poskytuje záruku na

pozlacené části všech svých výrobků. Tato záruka se však nevztahuje: na estetické změny vzniklé při běžném používání, které nemají vliv na funkčnost výrobku; na poškození způsobené nesprávným používáním výrobku. Pro uplatnění záruky se

zákazník musí prokázat originálem dokladu o koupi, proto si doklad pečlivě uschovejte.

Osvědčení / Prohlášení

Prohlášení o shodě se směrnicemi: 1935/04 / ES a EU 10/2011 - prohlášení potvrzující, že použité materiály a předměty jsou určené pro styk s potravinami. 2023/06 / ES - prohlášení potvrzující shodu správné výrobní praxe, pokud jde o materiály přicházející do styku s potravinami. 2011/65 EU - prohlášení o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Digitální termokontrol Zepter. Tak neváhejte.