Zdravé vaření

Nádoba 24 cm, objem 9,0 l

Zvýhodněná cena:13 240 Kč
Katalogové číslo: Z-2490
skladem

Nádoba o průměru 24 cm  a objemu 9 l je vysoká 21 cm.  Je vhodná pro přípravu drůbeže, masa, pečeně, rýže, těstovin, rizota, zeleniny, polévek, brambor, luštěnin aj....

Nádoba o průměru 24 cm  a objemu 9 l je vysoká 21 cm.  Je vhodná pro přípravu drůbeže, masa, pečeně, rýže, těstovin, rizota, zeleniny, polévek, brambor, luštěnin aj.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

KVALITNÍ MATERIÁLY + SYSTÉM ZDRAVÉHO PŘÍPRAVU POTRAVIN = DELŠÍ ŽIVOT

Nikdo by neměl ohrožovat své životy nesprávným vařením či výrobky, které se během vaření stávají nepoužitelnými. Neměli bychom ani konzumovat potraviny, které se po smažení v oleji nebo tucích stávají toxickými a karcinogenními. Špatná kvalita pokrmů je výsledkem použití nekvalitních surovin a nekvalitních pánví či nádob. Jediným řešením je kuchyňské nádobí Zepter Masterpiece. Připravte si zdravé jídlo, vychutnejte si zdravou výživu, žijte delší a zdravější život. Hluboká pánev Zepter Masterpiece je ideální pro přípravu široké škály pokrmů, včetně těstovin, polévek, kari, dušeného masa, zeleniny a dalších.

Technologie společnosti Zepter spočívá v použití těch nejlepších, nejdražších materiálů, které zajišťují zachování vitamínů, minerálů a bílkovin v potravinách, zatímco přirozená chuť, aroma, barva a textura jsou zachovány. Kromě toho se potraviny nespotřebovávají ani neztrácejí; nelepí se na pánev, nepálí, neobsahují toxické tuky, akrolein a nejsou karcinogenní.


KVALITNÍ MATERIÁLY: Nekvalitní nádobí je největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžnějšími materiály používanými při vaření jsou keramika, sklo, hliník, fluoroplast, lehká ocel a smalt. Tyto materiály často oxidují, snadno se na nich vytváří rez a potraviny se na nich snadno připalují. Zepter nabízí nádobí, které neobsahuje žádné škodlivé materiály ani nátěry a je naprosto bezpečné pro vaše zdraví. Nádobí Zepter Masterpiece je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu 316L, který je výjimečným, cennějším a extrémně odolným materiálem. Tento kov je šetrný k životnímu prostředí, nezničitelný, odolnější vůči fyzikálním a chemickým účinkům a zcela odolný vůči korozi.

316L není porézní kov, potraviny se na něj nelepí, nádobí nezachovává pachy potravin a nemění barvu. Kromě toho nádobí nezpůsobuje alergie,  je velmi snadno použitelné, snadno se čistí a umývá. Kov 316L se používá výhradně v těch odvětvích, kde je vysoká kvalita oceňována: v lékařství, na tělové implantáty, protézy, chirurgické nástroje, v průmyslu luxusního zboží, například pro výrobu exkluzivních hodinek, automobilů a jachet. Vynikající kov Zepter 316L je ideální a jedinou správnou volbou pro zdravé vaření, pro lepší a delší životnost nádobí.


ÚSPORA ENERGIE A ČASU: Patentované akutermické dno zaručuje úsporu až 70% energie. Digitální Termokontrol vám pak umožní plně automatizovat proces vaření od začátku až do konce. Nádobí Zepter vám ve výsledku ušetří až 50% času, až 70% elektřiny, od 30% do 50% úspor na potravinách, které se přestanou smažit a ztrácet nutriční hodnotu. Ale  především Zepter ochrání vaše zdraví.


JEDINEČNÝ PROCES PŘÍPRAVY: Zepter vyvinul proces vaření, ve kterém se voda obsažená v surovinách promění v páru a stoupá nahoru, kondenzuje při kontaktu s poklicí, která je vždy chladnější než zbytek nádobí, a odkapává zěptně na jídlo. Proces pokračuje, dokud není jídlo plně uvařené. Tento uzavřený okruh zajišťuje zdravé vaření bez přidání vody nebo tuku a vždy při nízkých teplotách.


Kód výrobku

Z-2490

Název výrobku

Nádoba 24 cm, objem 9,0 l

Hmotnost brutto [kg]

3.87

Hmotnost netto [kg]

3.05

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nádoba 24 cm, objem 9,0 l. Tak neváhejte.