Zdravé vaření

Oválná nádoba 30x22 cm, objem 6,0 l

Zvýhodněná cena:15 210 Kč
Katalogové číslo: Z-V3060
skladem

Připravte si pokrmy plné chutí a vůní ve zdravých nádobách Zepter. Nádoby jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která neuvolňuje toxické látky do pokrmů a která umožňuje vaři...

Připravte si pokrmy plné chutí a vůní ve zdravých nádobách Zepter. Nádoby jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která neuvolňuje toxické látky do pokrmů a která umožňuje vařit bez přidaného tuku a vody při zachování nutričních vlastností zpracovávaných surovin.

Zepter nádoba oválného tvaru z kvalitní oceli má rozměry 30 x 22 cm, pojme 6,0 l a dosahuje výšky 13,5 cm.

Je vynikající pro přípravu dušeného masa, drůbeže, ryb, zeleniny ...

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

UŽITEČNÉ PRO ZDRAVÍ. POHODLNÉ A NEJLEPŠÍ PRO PŘÍPRAVU POTRAVIN.

Vyberte si z řady nádobí Zepter v různých velikostech pro váš další kulinářský úspěch. Velikost a objem této 6litrové nádoby z ní činí ideální součást parního systému Zepter, kdy lze současně používat 2-3 nádoby na jeden zdroj tepla. Pomocí technologie Zepter s uzavřeným cyklem zůstává tekutina uvnitř hrnce a umožňuje vařit ve vlastní šťávě bez nutnosti přidávat další vodu.  Ve výsledku budete mít chutné jídlo, které má přirozenou barvu, tvar a strukturu a všechny léčivé vlastnosti surovin zůstávají zachovány.


CO JE NA ZEPTER NÁDOBÁCH TAK SPECIÁLNÍHO?

Pokročilá technologie s nádherným a funkčním designem znamená, že každý detail kuchyňského nádobí Zepter byl pečlivě promyšlen a dokonale zpracován pro dokonalý způsob vaření. Ve výsledku nádoby Zepter chrání vaše zdraví a připravují pro vás chutný pokrm.


CO JE NA ZEPTER NÁDOBÍ TAK VÝJIMEČNÉ?

Pokročilá technologie s nádherným a funkčním designem znamená, že každý detail řady kuchyňského nádobí Zepter byl pečlivě promyšlen a dokonale zpracován pro dokonalý způsob vaření. Výsledkem je moderní funkční nádobí, které chrání vaše zdraví a umožní připravit chutné jídlo.


CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ

Veškeré kuchyňské nádobí Zepter zaručuje nižší příjem nezdravých tuků, více vitamínů, minerálů a bílkovin, které při vaření zůstávají zachovány. Lékařské studie ukázaly, že nezdravá strava je hlavní příčinou všech nejzávažnějších chronických onemocnění na světě v současné době (epidemie obezity, hypertenze, kardiovaskulární onemocnění, diabetes a rakovina). Nezdravé jídlo, špatné vaření v hrncích s nízkou kvalitou jsou hlavními příčinami kardiovaskulárních onemocnění - zabijáka číslo jedna na světě. Nepotřebujeme vařit zeleninu ve vodě a smažit potraviny při vysokých teplotách v nebezpečných, přehřátých tucích. V důsledku toho jíme potraviny, které nemají nutriční hodnotu, což nám dává jen krátký pocit sytosti, ale návrat hladu nás velmi rychle činí závislými na konzumaci zbytečných potravin ve velkém množství. Nakonec jíme příliš mnoho soli, příliš mnoho tuku a cukru, příliš mnoho kalorií a příliš mnoho nezdravého jídla. V konečném důsledku to má negativní důsledky pro naše zdraví.

Díky inovativní technologii od firmy Zepter mohou být potraviny připraveny bez přidané vody, oleje nebo jiných druhů tuků, při nízkých teplotách, čímž se zachovají živiny produktů. To vede k celkovému snížení příjmu kalorií.


CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Pánev Zepter je vyrobena z vysoce kvalitního kovu Zepter 316 L. Tento nerozbitný vysoce kvalitní kov je mimořádně hodnotným a odolným kovem. Je šetrný k životnímu prostředí a odolnější vůči fyzikálním a chemickým vlivům a je zcela odolný vůči korozi. Zepter odpovídá za kvalitu kovu a poskytuje na ni záruku po celou dobu jeho užívání.

 

JEDINEČNÝ PROCES PŘÍPRAVY

Zepter vyvinul proces vaření, ve kterém se voda obsažená v potravinách promění v páru a stoupá nahoru, kondenzuje při kontaktu s víkem, které je vždy chladnější než zbytek nádobí, a odkapává na jídlo. Proces je pomalý a probíhá, dokud není pokrm plně vařený. Toto se nazývá Zepterův uzavřený systém a zajišťuje zdravé vaření bez přidání vody nebo tuku a vždy při nízkých teplotách. Nejen, že je toto jídlo zdravější, ale je také chutnější, protože přirozená barva a chuť produktů je zachována (i bez přidání soli a koření). A jídlo vypadá lépe, protože barva, tvar a struktura výrobků zůstávají nezměněny.

 

TERMOAKUMULAČNÍ KOMPAKTNÍ DNO

Patentované trojité termoakumulační kompaktní dno Zepter (ZAC) - to je záruka systému Zepter pro správnou přípravu zdravých potravin. Dno je vyrobeno ze tří vrstev lehkých kovů (indukční, akumulační a vodivé). Je spojeno s nádobím speciálním lisem - není lepeno, není svařováno a nedeformuje se.

 

POKLICE

Mnohem těžší než většina běžných poklic - pevně uzavírá nádobí během vaření a pomáhá vytvořit uzavřený systém pro dokonalé a zdravé vaření.

 

RUKOJEŤ

Rukojeti jsou jedinečně navrženy, nepřehřívají se díky patentované technologii, která zajišťuje minimální interakci s tělem nádobí Zepter. Ergonomické rukojeti jsou krásné a snadno se s nimi manipuluje. Stylový design vám umožní pohodlně držet nádobí v rukou. Mají unikátní povlak odolný proti poškrábání.


NEPŘILANÝ POVRCH NÁDOBÍ

Nekvalitní nádobí je největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžnějšími materiály jsou keramika, sklo, hliník, teflon, nekvalitní ocel, smalt a nepřilnavý povrch. Tyto materiály jsou často oxidovány a objevuje se na nich rez. Studie ukázaly, že nepřilnavé povrchy emitují při zahřívání toxické plyny, které mají karcinogenní vlastnosti. Nepřilnavý povrch Zepter nádobí je vytvořen pomocí speciální technologie, která mění strukturu kovu - povrch nádobí Zepter NEOBSAHUJE žádné škodlivé nepřilnavé povrchy, což z něj činí naprosto bezpečné nádobí pro vaše zdraví.


TERMOKONTROL

Zjišťuje plnou kontrolu nad procesem vaření a umožňuje plně automatizovat proces vaření od začátku do konce. Inteligentní technologie umožňuje vařit zdravé jídlo správným způsobem, aniž byste museli strávit dlouhé hodiny v kuchyni. To nám dává více volného času dělat jiné věci, které obvykle rádi děláme. Pomocí rádiového digitálního termostatu stačí nastavit teplotu a dobu vaření pouze stisknutím tlačítek. Po nastavení je proces vaření zahájen a automaticky ukončen. Barevná pole označují tři teplotní rozsahy: žluté pole pro předehřívání, zelené pole pro správnou teplotu vaření a červené pole označující přehřátí.

 

EKONOMICKÉ ÚSPORY

Nádobí Zepter šetří čas, energii a prostor při vaření, ale především chrání vaše zdraví. Umožní vařit jídlo ve vlastní šťávě při nízké teplotě, ušetřit až 70% nákladů na elektřinu a až 30% nákladů na potraviny.

.

Kód výrobku

Z-V3060

Název výrobku

Oválná nádoba 30x22 cm, objem 6,0 l

Hmotnost brutto [kg]

4.1

Hmotnost netto [kg]

3.71

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Oválná nádoba 30x22 cm, objem 6,0 l. Tak neváhejte.