Zdravé vaření

Nůž Santoku, edice č.1

Zvýhodněná cena:2 950 Kč
Katalogové číslo: KZE-001
skladem

Nůž Santoku je známý tím, že má velice ostré hrany a neuvěřitelnou schopnost sekat a krájet různé druhy surovin. Nůž s délkou 19 cm je vyroben z vysoce kvalitní čepelko...

Nůž Santoku je známý tím, že má velice ostré hrany a neuvěřitelnou schopnost sekat a krájet různé druhy surovin. Nůž s délkou 19 cm je vyroben z vysoce kvalitní čepelkové oceli x46Cr13 a je populární zejména u profesionálních kuchařů. Díky 19 otvorům a stírací liště vedoucí středem čepele se na nůž při krájení suroviny nepřilepí.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

NŮŽ SANTOKU ZMĚNÍ VAŘENÍ NA UMĚNÍ!
Nůž Santoku, podobně jako sekáček na maso, byl navržen pro pohodlné a bezpečné uchopení během krájení. Tento nůž má jedinečnou kvalitu, funkčnost i design. Pevná a praktická rukojeť, vyrobená z polyoxymethylenu se snadno čistí i udržuje.
 
FELIX® ZEPTER®: NEJVYŠŠÍ KVALITA OVĚŘENÁ TRADICÍ
Při výrobě nejkvalitnějších nožů na světě nezbytná absolutní oddanost kvalitě a tradici, která začíná abrazivním čištěním čepelí a rukojetí, přes vyrovnávání, leštění, leptání, až po čištění ultrazvukem.
 
KVALITA
FELIX ZEPTER používá k výrobě kolekce nožů Edice č. 1 japonskou damašskou 66vrstvou ocel VG 10. Homogenní a kompaktní mikrostruktura oceli zaručuje ohebnost, odolnost vůči zrezivění a vysokou ostrost hran. Během výrobního procesu přísně hlídáme kvalitu každého jednotlivého nože. Dokonalá funkčnost nože závisí na jeho tvaru, jak padne do ruky, na jeho vyváženosti a na síle, kterou musíte vyvinout během řezání

TRADICE
Rodina Felix z německého Solingenu vyrábí příbory od roku 1790. Karl Gustav Felix začínal s výrobou příborů, brzy se však zaměřil zejména na výrobu nožů a v roce 1843 založil firmu Gustav Felix Schneidwarenfabrik. FELIX je firma s tradicí a jeden z nejstarších výrobců nožů na světě. Nože, vyráběné firmou FELIX ZEPTER v Solingenu, patří dnes mezi nejkvalitnější na světě. Každý jeden krok se odvíjí od staletími ověřených znalostí a zkušeností firmy Solingen, od precizní práce, dobré oko, péči a smysl pro detail.
Kód výrobku

KZE-001

Název výrobku

Nůž Santoku s dutým ostřím

Hmotnost brutto [kg]

0.28

Použití

Držák na nože

Hmotnost netto [kg]

0.16

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Lze mýt v myčce

NE

Vyrobeno

v Německu

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nůž Santoku, edice č.1. Tak neváhejte.