Zdravé vaření

Nůž šéfkuchaře Olive 18 cm

Zvýhodněná cena:3 100 Kč
Katalogové číslo: KSO-013
skladem

Dokonalý univerzální nůž Není naprosto nic, co by tento dokonalý a univerzální nůž v kuchyni nedokázal. Používá se pro sekání, porcování a krájení  masa, zeleniny a...

Dokonalý univerzální nůž


Není naprosto nic, co by tento dokonalý a univerzální nůž v kuchyni nedokázal. Používá se pro sekání, porcování a krájení  masa, zeleniny a dalších surovin na plátky a kousky. Pokud často připravujete velké kusy masa, šéfkuchařský nůž je nezbytností.

Čepel nože je na konci zvlněna jako u německých nožů, což je velmi užitečné a praktické pro sekání v tzv. "houpavém pohybu", kdy špička

nože neopustí prkénko.

Celková lehkost nože spolu s pohodlnou rukojetí nože z olivového dřeva usnadní různé úkoly v kuchyni a vaše zápěstí a paže nebudou unavené.

Číst více
+ Dárek
Voucher v hodnotě 5000 Kč

na 10 procedur terapie BIOTRON ZDARMA

Délka čepele: 18 cm


Naše kuchyně jsou velmi často vybaveny špičkovými technologiemi a přístroji. Toustovače, mixéry na přípravu smoothies, vařiče a řada dalších přístrojů nám dennodenně vaření usnadňují. Nůž, jako nejstarší kuchyňský pomocník, zůstává v postatě stále stejným, i když se samozřejmě moderní technologie nevyhnula ani jemu.

Nože se používají pro řezání, sekání, krájení i porcování a bez kvalitního nože si vaření nedovedeme vůbec představit.


Německá firma Felix vyrábí nože v Solingenu, tzv. Městě čepelí (City of Blades) již od roku 1790 a dodnes zůstává věrná své přes dvě staletí pokračující tradici. Vyrobit dokonale kovaný nůž Zepter z vysoce kvalitního kusu oceli vyžaduje vykonání více než 45 kroků. Výsledkem je ale bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.


Nože z kolekce Olive Wood jsou vyráběny ručně z jednoho kusu oceli X50 CrMoV15 a po mnoho let si zachovávají svoji vynikající kvalitu, trvanlivost a ostrost zaručující maximální účinnost. Násada nože Olive Wood o menším průměru a s krásným zlatavým zbarvením poskytuje vyváženost stylu a funkčnosti. Umožňuje tak dokonalé uchopení nože i pro drobnější ruce a zajišťuje pevnou přilnavost při provádění řady úkolů.


Olivové dřevo je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, díky kterým je tento nůž hygieničtější pro použití. Při malém ošetření násady z olivového dřeva si přírodní dřevo zachová svou strukturu a intenzivní zbarvení i pro nadcházející roky.

Kód výrobku

KSO-013

Název výrobku

Nůž šéfkuchaře Olive 18 cm

Hmotnost brutto [kg]

0.26

Hmotnost netto [kg]

0.14

Výrobce

FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen, Německo

Rozměry

40x30x4 cm

Materiál

Dýhované tmavé dubové dřevo

Lze mýt v myčce

NE

Čištění a údržba

Nože doporučujeme umývat ručně. Po použítí opláchnout teplou vodou a osušit suchou utěrkou.

Záruka

2 roky

Tato záruka se nevztahuje na: estetické změny způsobené běžným používáním, škrábance a praskliny, které nemají vliv na funkci výrobku a škody způsobené nesprávným používáním.

Vyrobeno

v Německu

Osvědčení / Prohlášení

Declaration of Conformity concerning the Regulation (EC) Nº1935/2004 on materials and articles intended to come into contact with food.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Nůž šéfkuchaře Olive 18 cm. Tak neváhejte.