Zdravé vaření

Svářečka VacSy®

Zvýhodněná cena:9 890 Kč
Katalogové číslo: VS-S
skladem

Vakuová svářečka sáčků VacSy® v kompaktním designu je určená na ochranu a uchování různých druhů potravin. Adaptér, který je součástí svářečky, přemění svářecí jednotku...

Vakuová svářečka sáčků VacSy® v kompaktním designu je určená na ochranu a uchování různých druhů potravin. Adaptér, který je součástí svářečky, přemění svářecí jednotku na vakuovou pumpu, která je kompatibilní s nádobami VacSy®, s univerzálními víčky a uzávěry na dózy. Vestavěné světelné senzory ochrání přístroj před zatečením tekutiny při vakuování potravin s obsahem vody. Díky senzorům tepla a nízké spotřebě energie je svářečka velmi úsporná a bezpečná.

Číst více
+ Dárek
Voucher 2

AŽ PĚTINÁSOBNĚ PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST A ČERSTVOST POTRAVIN
Pokročilá technologie, vysocekvalitní materiál a moderní design  jsou vlastnosti, které dělají ze svářečky VacSy® jedničku ve své třídě. Tento průlomový systém vysaje vzduch a vlhkost ze sáčků ze speciální pevné fólie, přičemž zachová a ochrání přirozenou chuť potravin. Uzavřete hotové jídlo do fólie pomocí svářečky VacSy®, jídlo dejte do mrazničky a v průběhu týdne si ho kdykoliv ohřejte. Můžete tak zamrazit i maso, ryby, zeleninu, keksy či koláče, které běžně skladujete ve spíži.
 
Svářečka VacSy® nejen pětinásobně prodlouží životnost vašich potravin, ale ušetří i vaše peníze, protože nemusíte vyhazovat zkažená, plesnivá či přemražená jídla. Lehko použitelná svářečka má srozumitelný kontrolní panel a moderní design, který vám ušetří místo na kuchyňské lince. Svářečka je použitelná i mimo kuchyni – vakuově v ní zabalíte dokumenty, led na kempování a šperky ochráníte před tvorbou tmavých skvrn.

 
Kód výrobku

VS-S

Název výrobku

Svářečka sáčků VacSy®, VS6

Hmotnost brutto [kg]

4.04

Použití

Uskladnění potravin

Hmotnost netto [kg]

3.4

Výrobce

HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Swizerland

Barva

Oranžovobílá

Napájení

170 W

Napětí

Napájení 230 - 240 V AC - 50 Hz

Ovládání

Ovládací panel, mikrotlačítka

Délka kabelu

1,5 m, spirálový

Bezpečnostní třída

II

Ochrana

Výstražný signál v případě poruchy anebo selhání zařízení

Vyrobeno

v Itálii

Záruka

2 roky

Osvědčení / Prohlášení

Prohlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které - při správném použití - neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.

Je nutné mít zapnutý javascript
ZEPTER BIZZCLUB

Staňte se členy ZEPTER BIZZCLUB a nakupte se slevou.

Za zvýhodněnou cenu můžete získat i produkt Svářečka VacSy®. Tak neváhejte.